עסקים קטנים למכירה-שווה קריאה

עסקים קטנים למכירה- שווה קריאה!

הי חברים, הנושא המוגדר של הכתבה שלפניכם הוא עסקים קטנים למכירה, אך הוא יוכל להביא תועלת רבה לכל אחד ואחת בכל צומת גדולה או קטנה בחייו, שווה לנסות.
אם נסתכל על הצע העסקים נגלה כי בחתך רוחב רוב העסקים הם עסקים קטנים . ביחס קטן אליהם קיימים העסקים הגדולים באמת. חשבו על כך שכל בן אדם עצמאי יוצר בחגיגיות עסק חדש וזוהר, וכמות העסקים הקטנים היא ממש אינסופית.
אתם יודעים הרבה התחלות חגיגיות למרבה הצער לא נגמרות כל כך חגיגיות, והרבה עסקים קטנים שנפתחו בקול רעש גדול גוועו די בדממה.
הרבה מן העצמאיים שסגרו את העסק יכלו לחשוב על אופציה נוספת שנקראת עסקים קטנים למכירה.
אתם יודעים, הכל תלוי בנקודת המבט שלנו. זה ממש לא יאמן, עם נקודת מבט נכונה ויצירתית אפשר ליצור אינסוף.

"המציאות היא לפעמים קיר או מגדל אור שאי אפשר להזיז. לעומת זאת המחשבה/ההסתכלות שלנו נתונה בידינו , ביכולתנו לשבור ולשנות את דפוסי המחשבה שלנו אם רק נרצה ונחליט לסטות מהדרך בה התרגלנו לחשוב. משום כך עלינו לסגל לעצמינו גמישות מחשבתית. כדאי שתהיה פתוח לרעיונות חדשים, יש דברים שאולי לא התרגלת אליהם אבל הם קיימים ויכולים להביא לך תועלת רבה אם תכיר אותם" ( פנגר , ארגז הכלים).

גם תומאס קון מדבר על המבנה של מהפכות מדעיות, על שינוי פרדגימה ( תבנית /מתכונת) כעל פריצת דרך מחשבתית.
חשבו על כל עסק כעל פוטנציאל ייחודי. חשבו על כל עסק כהזדמנות . עסקים קטנים למכירה הם אמנם מעט מורכבים. לא כל אחד מעונין להתעסק בהם, הם לא תמיד נראים קורצים לעין, אבל מחובתנו לעשות מה שאפשר . אולי יועץ יוכל להדגיש את הנקודות המיוחדות לעסק הספציפי? מנקודת מבט אחרת אולי ניתן לעשות שימוש בידע ובכישורים שצברת תוך עיסוק בעסק? אני מדבר על עסקים קטנים למכירה כעל פוטנציאל אך לפעמים ניתן לעשות הרבה גם מן הידע שצברת . הכרתי בחור שהתעסק בהדפסת קנבס באופן פרטי והציע את עצמו כיועץ לשימוש נכון בבדי קנבס ושימוש נכון ומדויק בצבעי דפוס מתאימים.
זכרו תמיד. כל דבר הוא פוטנציאל. כל דבר הוא הזדמנות.
בהצלחה.

הכותב עופר עזרא יועץ עסקי מתווך עסקים
מנכ"ל הבוטיק בית השקעות
Butiq.co.il
050-2584053